WordPress Web Tasarım

İşletme Paketleri

İşletmeniz için en iyisini beraber şekillendirelim

İşletmenizin Dostu

İkaruxt

İster WordPress altyapısı ister PHP ile sıfırdan yazılım isterseniz var olan web sayfanızın güncellenmesi ve yeni bir görünüm

İşletminizin Sosyal medyalarının düzenlenmesi eksik kalınmış yerlerin oluşturulması web sayfanızı entegre edilmesi

Projelerimiz WordPress’i sınırlarına itmemizi sağladı. Web tasarım ve geliştirme zorluklarına sıkışmayı seviyoruz. Üyelik sistemi, forumlar, etkinlik rezervasyonları, iş listeleri, dil çeviri, içerik ve daha fazlası.

 

Genius Paketi İkaruxt’un En Kapsamlı paketidir. İçerisinde ihtiyacınız olabilecek her türlü materyal önceden belirlenmiş ve hazırlanılmış olarak sizlere sunulmaktadır.

 

Feronia Paketi İkaruxt’un En çok satılan paketidir. İçerisinde ihtiyacınız olabilecek her türlü materyal önceden belirlenmiş ve hazırlanılmış olarak sizlere sunulmaktadır.

 

Evohe Paketi İkaruxt’un Kobi paketidir. İçerisinde ihtiyacınız olabilecek her türlü materyal önceden belirlenmiş ve hazırlanılmış olarak sizlere sunulmaktadır.

 

Elektra Paketi İkaruxt’un İşletme paketidir. İçerisinde ihtiyacınız olabilecek her türlü materyal önceden belirlenmiş ve hazırlanılmış olarak sizlere sunulmaktadır.

 

İkaruxt web hizmetleri

İkaruxt Web tasarımı, sosyal medya danışmanlığı ve hosting  hizmetleri vermektedir.

İletişim

© İkaruxt tüm hakları saklıdır.

İKARUXT 2018