Web sitesi tasarımlarımız her zaman işinize sonuç getirmeyi hedefliyor. Web tasarımlarından entegre uygulamalarımız ile gelişmiş e-Ticaret çözümlerine kadar, sonuçlar sunmak ve işinizi büyütmek için nihai çözümü yaratıyoruz.

Göreceğiniz en güzel siteleri tasarlıyor ve geliştiriyoruz

Çevrimiçi satış yapmak artık her zamankinden daha önemli.

Çevrimiçi satış yapmak hiç şu andan daha önemli olmamıştı. E-Ticaret web sitesi tasarım çözümlerimiz, çevik ve tamamen özelleştirilebilir kalırken en iyi özellikleri ve işlevselliği sunar. Böylece markanızla eşleşen, ziyaretçileri çeken ve onları sitede sadık tutan bir çevrimiçi mağazaya sahip olursunuz.

Sizi Google’ın ilk sayfasına götüreceğiz

Dijital pazarlama çözümleri için büyüme ortağınızız. İnsan merkezli iş akışımız, herkese uyan tek bir dijital pazarlama çözümü elde etmemenizi sağlar. Ekibinizin bir uzantısı, pazarınızı ve hedeflerinizi anlayan ve benzersiz işinizle uyumlu özelleştirilmiş dijital pazarlama hizmetleri ve planları sunan bir ortak oluruz.

Büyük beyinler masada bir araya geldiğinde harika şeyler olur. Müşteri projelerimizden herhangi birine başlamadan önce yaptığımız şey bu. Ekibimiz, her müşteriye ve onların gereksinimlerine göre özelleştirilmiş olan yaratıcı sürecimizi başlatmak için bir araya gelir.

Bize projenizin amacını söyleyin. Bize bilmemiz gereken tüm bilgileri verin. Örneğin markanızın renkleri; sahip olmak istediğiniz işlevler ve projenizin her bölümünün arkasındaki amaç. Modern bir web sitesini istekleriniz doğrultusunda inşa edelim.

Özetinizi aldıktan sonra, projeyi daha detaylı tartışmak için sizinle doğrudan iletişime geçiyoruz. Hedef kitle ve hedeflerle bağlantılı olarak organizasyonunuz, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bir anlayış kazanmak için çalışıyoruz

Daha sonra bu bilgileri, özel tasarımınızı ve işlevsel ihtiyaçlarınızı tanımlamak için kullanacağız. İş ortağınız olarak gereken tüm çalışmaları ve sunuları birlikte inceler ve birlikte kararlaştırdığımız kilometre taşlarına göre çalışmaya başlarız.

Proje Yönetimi Uygulamamız aracılığıyla projenin ilerlemesini her zaman izleyebilirsiniz. Göz alıcı tasarımlar ve kapsamlı veri noktaları ile markanız hakkında heyecan yaratın. Okuyucuların ne istediğini belirleriz ve site trafiği üzerinde daha önemli bir etki yaratmak için doğru konuya ulaştığımızdan emin oluruz. Önerilen çalışmayı tam olarak gösteren prototipler geliştirmek için sizinle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Yöntemlerimiz, ulaşmak için belirlediğimiz tüm hedefleri karşılamak için sürekli olarak geliştirilir. Sağlam bir arka uç temelini tamamen özel bir ön uçla birleştirerek, web sitelerini çalışır duruma getirmek için gereken tüm kodlama ve yapılandırmayı halledebiliriz. Web sitenizi güncellemek bir yük değil, bir zevk olmalıdır. Web sitesi geliştirmede uzman olmak, özel olarak tasarlanmış arka uç çözümleri oluşturmamızı sağlar.

Ekibimiz, tüm özelliklerin her platformda doğru şekilde işlendiğinden emin olmak için her sayfayı dikkatlice test eder ve en sorunsuz kullanıcı deneyimi sağlar. Bu, tüm ziyaretçiler için en olumlu deneyimi garanti eder. İkaruxt ekibimiz projenizi doğruladıktan sonra, çalışmayı gözden geçirmeniz ve ihtiyaç duyabileceğiniz ek değişiklikleri bize bildirmeniz istenecektir. Son olarak sitenizi veya uygulamanızı tamamlandıktan sonra, tüm dosyaları teslim edip sunucunuza kuracağız. Öncelikli hedefimiz müşterilerimizi memnun etmektir. Nihai işle ilgili beklentilerinizi karşılamak ve kalite vaadini yerine getirmek için her şeyi yapacağız. Aylık bakım desteği de sunuyoruz. Güveniniz, uzun vadeli ortaklığımızın temelidir.

Bir web siteniz olabilir, ancak arama motorları tarafından alınmıyorsa işinizi pek iyi yapmaz. Müşterilerin sitenizi çevrimiçi olarak bulmasını sağlamak için, çevrimiçi varlığınızı bir sonraki düzeye taşıyabiliriz.

Web sitesi tasarımınız, metin yazarlığınız, SEO makaleler, sosyal medyadaki varlığınız ve daha fazlası.

Bizimle çalışarak, pazarlama yatırımınızın getirisinden en iyi şekilde faydalanırsınız. İşte bunun bazı nedenleri:

Kanıtlanmış Sonuçlarımız Var

Neden size aradığınız sonuçları sağlamayan bir SEO hizmetleri firması ile çalışasınız? Zor kazandığınız parayı, dönüşmeyen bir stratejiye harcamayı bırakın. İkaruxt, işletmenizin hedeflerini ve ihtiyaçlarını dinlemek için zaman ayırır ve ardından bu hedeflere ulaşmak için özel bir strateji oluşturur.

Müşteri İletişimini İlk Sıraya Koyuyoruz

İkaruxt olarak, dürüstlüğün doğruluğun ve müşterilerimize saygı duymanın belirleyici bir unsur olduğuna inanıyor, iletişimin her şeyden önce geldiğini biliyoruz. İhtiyaç duymadığınız bir hizmeti “satmaya” veya her müşteriye tek bedenli bir yaklaşım uygulamaya inanmıyoruz. Zamanımızı daha yüksek sıralamalara, artan site trafiğine ayırıyoruz. İkaruxt olarak her müşterimiz için özenle ve ekip ruhu ile çalışıyor, şirketimizin büyümesinde katkı sağlayan güven ve kaliteyi her zaman ilk sıraya koyuyoruz.

Dijital Pazarlama Projelerinizi Verimli Hale Getiriyoruz

Dijital pazarlamayı gerçekten bilen bir dijital pazarlama şirketini bulmak imkânsız değil, ancak ne yazık ki birçok firma olumlu sonuçlar veremiyor.

Stratejilerimizin işe yaradığı kanıtlanmıştır.

Aslında, müşterilerimizin çoğu, çevrimiçi pazarlama ve SEO çabalarımızın doğrudan bir sonucu olarak yeni iş potansiyellerini ilk aydan itibaren görmeye başlar.

Özenle ve Titizlikle Google Trafiğinizi Artırıyor, Takip Ediyoruz

Müşteri odaklı bir odağı sürdürmek, birçok pazarlama ajansı için bir önceliktir, ancak gerçekte çok azı takip eder. Bir SEO Ajansı olarak İkaruxt farklıdır. Zamanında ortaya çıkarak müşterilerimize gerçekten gayretli ve kararlıyız. Tüm sorunları sizin için üstleniyoruz.

Herhangi Bir İşi Büyütmek İçin İnternet’in Gücünü Kullanma Konusunda Tutkuluyuz

E-posta pazarlama listenizi büyütmek veya e-ticaret web siteniz aracılığıyla daha fazla ürün satmak olsun, ekibimiz tüm dijital pazarlama ihtiyaçlarınız için özveri ve deneyimi sunar. Merkezimiz Ankara’da bulunmaktadır, ancak müşterilerimiz ülke çapında bulunabilir. Yeteneklerimiz, web tasarımı ve barındırma, SEO, sosyal medya, içerik yazma, e-posta pazarlaması ve daha fazlası dahil olmak üzere web tasarımı ve dijital pazarlama alanındaki her şeyi kapsar.

Web tasarım ilkelerinin ve dijital pazarlama en iyi uygulamalarının en son noktasında oturuyoruz. Ekibimiz işletmeniz ve bütçeniz için mümkün olan en iyi web sitesini oluşturacak ve dijital pazarlama ekibimiz size özel bir strateji oluşturacaktır.

Dünyanın dört bir yanından dijital pazarlama ve web tasarım uzmanlarından oluşan ekibimiz, sizinle çalışmaktan ve işletmeniz veya markanız için olağanüstü sonuçlar elde etmekten heyecan duyuyor. Temel Değerlerimiz İlişkiler Ve Sonuçlardır

İkisinin birbiri olmadan var olamayacağına inanıyoruz. Bu nedenle, ekip üyelerimiz yalnızca deneyimleri ve müşterilerinin gelişmesine yardımcı olma konusunda kanıtlanmış yetenekleri için değil, aynı zamanda iletişimi için de işe alınır. Hepimiz yaptığımız işe tutkuyla bağlıyız ve her gün sizinle çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

İşletmenizin gelişmesine yardımcı olmak istiyoruz!

İster bir web sitesini yeniden tasarlamaya, anahtar kelime sıralamanızı veya sosyal medya katılımınızı iyileştirmeye yardımcı olmaya ihtiyacınız olsun, biz hazırız.

Tüm web ve dijital pazarlama ihtiyaçlarınız için İkaruxt ile ortaklık yapmayı mı düşünüyorsunuz? Hadi Konuşalım! 0 (312) 922 16 20

+90 312 922 16 20