KURUMSAL TASARIM

İşletmeniz için en iyisi

Web sayfanızın müşterilerin gözünden değerlendirip işletme amacını en hızlı ve net şekilde aktarımı sağlamak amaçlıyoruz. Tasarım ekibi buna uygun çizim ve demo tasarımlar hazırlayor ve sunum şeklinde sizlere sunuyor.

Müşterilerinizin İşletminizi daha hızlı tanıması için tasarım bu başlık altında incelenerek metin ve görsellerin yerleşimini belirliyoruz.

Temanızın tasarım ile uyulu çalışması için gerekli ayarlamalar yapıyoruz gerek kodlama ile gerek tasarım ile logo yerleşimi menü yerleşimi gibi konular bu başlık altında yer alıyor.

Tema ve Tasarım aşamalarında web sitenizin mobil cihazlarda ( Tablet Dahil ) uyumluluğu denetleniyor tasarım ve tema bu başlık altında seçiliyor.

Web siteniz ile uyumlu uzun vadede müşteri memuniyeti sağlayacak etkileşimli eklentilerin kurulum ve ayarlamasını bu başlık altında yapıyoruz örnek ( Whatsapp iletişimi , Canlı Destek )

Tema ve Tasarım aşamalarında web sitenizin mobil cihazlarda ( Tablet Dahil ) uyumluluğu denetleniyor tasarım ve tema bu başlık altında seçiliyor.

Müşterilerin işletmeniz hakkında bilgi sahibi olduğu ilk yer olmasından dolayı sosyal medyanızı bu başlıkta inceliyoruz ve değerlendirmeler sonucunda sosyal medyanızı analizlere göre şekillendiriyoruz.

İkaruxt Bakım ekibimiz web sayfanızı 6 ayda bir denetliyor ve hata düzenlemesi eklenti güncellemelerini gerçekleştiriyor. Alınması gerekn yedekleme işlemleri bu başlıkta değerlendiriliyor. ( Hosting hizmetini bizden alan müşterilerimizin haftalık olarak yedekleri alınmaktadır. )

Güvenlik ekibimiz 3 ayda bir güvenlik denetimi gerçekleştiriyor izinsiz giriş kulanıcı anomalilerini değerlendirip sızma durumlarında sizler ile iletişime geçiyor.

Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by